Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Jakie korzyści daje użytkowanie BlackBerry Bold 9900?

BlackBerry Bold 9900_1

Szukając telefonu BlackBerry, który będzie posiadał pełną klawiaturę QWERTY powinniśmy zastanowić się nad wyborem BlackBerry Bold 9900, który wykorzystuje system operacyjny BlackBerry 7 OS, dysponuje wyświetlaczem dotykowym oraz uwzględnia obecność funkcjonalności tj. BlackBerry Messenger oraz cieszy się opinią najcieńszego smartfona BlackBerry. Jego grubość to zaledwie 10,5 mm, natomiast waga wynosi 130 g. Potrzeby podstawowych użytkowników powinien zaspokoić ekran o przekątnej 2,8 cala i procesor o szybkości 1,50 GHz, a także 768 MB RAM-u. Pojemność litowo-jonowej baterii to 1230 mAh, co pozwala na 12-dniowy czas gotowości smartfona. BlackBerry Bold 9900 to także zintegrowany GPS oraz możliwość uzyskania dostępu do sieci bezprzewodowej WiFi.

BlackBerry Bold 9900_2

Smartfon oferuje posiadaczowi 8 GB pamięć wewnętrzną, z czego 6 GB powierzchni jest do dyspozycji użytkownika. Ponadto obsługuje karty pamięci do 32 GB. Z pewnością BlackBerry Bold 9900 nie jest demonem szybkości, aczkolwiek jednym z udanych telefonów, do którego z chęcią wracają miłośnicy marki BlackBerry.

Comments are closed.