Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Kanadyjska firma BlackBerry zaprezentuje nowy tablet?

BlackBerry PlayBook_2

Pierwszy tablet, który zaprezentowała kanadyjska firma BlackBerry pojawił się na rynku w 2010 roku. Było to urządzenie mobilne BlackBerry PlayBook, który w sprzedaży pojawił się w 2011 roku. Firma straciła na jego produkcji, a teraz przymierza się do kolejnej próby wyprodukowania tabletu. Wszystko za sprawą jednego z wywiadów, w którym szef BlackBerry John Chen nie zaprzeczył, iż firma jest zainteresowana kolejnym podejściem do rynku tabletów. Firma myśli o nowym urządzeniu mobilnym, które miałoby się w dużym stopniu wyróżniać na tle konkurencji, co mogłoby mu zagwarantować popularność.

BlackBerry PlayBook_1

Nie jest tajemnicą, że systematycznie spada sprzedaż smartfonów BlackBerry, a rzesze wiernych klientów biznesowych nie są w stanie zagwarantować firmie stabilnej sytuacji finansowej. Szef BlackBerry oświadczył, iż firma myśli o tablecie, co wcale nie oznacza, iż takowy ujrzy światło dziennie. Trudno przewidzieć, jaką ostateczną decyzję podejmie BlackBerry, a także potencjalnie, jaką funkcjonalność mógłby zaproponować nowy tablet tej firmy.

Comments are closed.