Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

KEYone BlackBerry

KEYone BlackBerry_1

Niedawno zaprezentowany smartfon BlackBerry z pewnością spodoba się wszystkim tym, którzy są oddanymi fanami marki. Tak jak dawne telefony, przeznaczone do pracy biurowej, wyposażony jest w fizyczną klawiaturę QWERTY. Jest ona swoistym wyróżnikiem BlackBerry na zróżnicowanym rynku smarfonów. Innowacyjnym rozwiązaniem jest bez wątpienia schowanie w przycisku spacji czytnika linii papilarnych, dzięki któremu możemy w odpowiedni sposób zabezpieczyć swoje dane. Jest to niezwykle istotne ze względu na to, że jest to telefon przeznaczony dla ludzi biznesu, którzy często są zmuszeni do przechowywania wrażliwych danych na swoich telefonach.

KEYone BlackBerry_2

KEYone został wyposażony w wysokiej jakości 4,5 – calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1080×1620 pikseli. Za pracę urządzenia odpowiada Android 7.1, co daje nam niezwykłe możliwości personalizacji urządzenia. Jak przystało na telefon biznesowy, został on wyposażony w gniazdo USB typu C i „szybkoładowarkę”, która naładuje telefon do poziomu 50 procent w 36 minut.

Comments are closed.