Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Klienci zamawiają BlackBerry Classic

BlackBerry Classic_2

Kanadyjska firma BlackBerry rozpoczęła przedsprzedaż najnowszego modelu swojego telefonu – Classic. BlackBerry Classic będzie charakteryzował się bardzo atrakcyjnym wyglądem oraz obecnością najnowszego systemu operacyjnego. W przedsprzedaży urządzenie dostępne jest za 449 dolarów, a na rynku ma pojawić się w okolicach połowy grudnia 2014 roku. Trudno spekulować, w jaki sposób dokładnie będzie wyglądała specyfikacja techniczna BlackBerry Classic. Pojawiły się nieoficjalne doniesienia o tym, iż nie będzie on działał w amerykańskich sieciach tj. Sprint oraz Verizon. Posiadacze urządzeń BlackBerry mogą od niedawna korzystać z komunikatorem BBM, który jest dostępny dla klientów korporacyjnych.

BlackBerry Classic_1

Smartfon BlackBerry Classic ma zostać wyposażony w ekran o przekątnej 3,46 cala o rozdzielczości 720×720. Pamięć wewnętrzna smartfona to 16 GB, natomiast jego pamięć operacyjna RAM ma osiągnąć rozmiary 2 GB. Podstawowy aparat fotograficzny smartfona BlackBerry Classic będzie wyposażony w matrycę 8 Mpx.

Comments are closed.