Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Koniec współpracy firmy BlackBerry z amerykańskim T-Mobile

BlackBerry_1

Po długo trwających problemach BlackBerry i T-Mobile, kanadyjski producent telefonów zdecydował, że nie przedłuży umowy partnerskiej z amerykańskim operatorem T-Mobile. Dla klientów z USA, którzy zdecydują się na zakup telefonu Blackberry oznacza to, że będą oni musieli skorzystać z oferty innego operatora. Obie firmy zgodnie zapewniają, że podjęta decyzja nie będzie miała żadnego wpływu na klientów tej sieci, którzy korzystają z usług oraz smartfonów BlackBerry. Przez długi czas ma być zapewnione wsparcie techniczne dla produktów Kanadyjczyków. John Chen, CEO BlackBerry w oficjalnym komunikacie prasowym oświadczył, że do niedawna wieloletnie stosunki z amerykańskim operatorem T-Mobile układały się bardzo dobrze.

BlackBerry_2

Jednak obecnie strategie obu firm różnią się i firma zdecydowała działać w interesie swoich klientów. Kanadyjski producent jednocześnie podkreślił, że jeśli w przyszłości cele obu firm będą podobne nie wykluczają odnowienia współpracy z amerykańską siecią. Operator prawdopodobnie przyczynił się do takiej decyzji za sprawą proponowania iPhone’a 5s, zamiast urządzeń BB.

Comments are closed.