Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Limitowany BlackBerry Q10 już w Europie!

BlackBerry Q10_2

Smartfon BlackBerry Q10 z limitowanej edycji jest już oficjalnie dostępny w internetowym sklepie producenta BlackBerry w Wielkiej Brytanii. Limitowana wersja posiada białą obudowę, którą okala pozłacana ramka. Telefon wyróżnia się nie tylko ciekawym i eleganckim wyglądem. Posiada on dodatkowo nietypowy numer PIN, który zaczyna się cyframi 777. Jak dotąd urządzenie można było nabyć w sklepie kanadyjskiego producenta w Dubaju. Koszt jaki potencjalny użytkownik musiał ponieść to 3500 w przeliczeniu na złote. Decydując się na zakup tego modelu w Wielkiej Brytanii trzeba się liczyć z wydatkiem rzędu 660 funtów, co wynosi około 3400 złotych.

BlackBerry Q10_1

Cena jest zbliżona, jednak dla przeciętnego użytkownika może być zbyt wysoka. Klasyczna wersja kosztuje prawie 200 funtów mniej, co wydaje się być dość dużą różnicą. Kanadyjski producent do zestawu ze smartfonem Q10 w kolorze biało-złotym dołącza standardowe akcesoria, specjalny wykonany ze skóry pokrowiec oraz certyfikat, który potwierdza jego autentyczność.

Comments are closed.