Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Nietrafiony smartfon, czyli BlackBerry Z30

BlackBerry Z30_1

Niewielkim zainteresowaniem użytkowników cieszył się zaproponowany w 2013 roku smartfon BlackBerry Z30. Był to jeden z niewielu telefonów kanadyjskiej firmy, który korzystał z ekranu dotykowego. Kanadyjczycy zaoferowali klientom smartfona z ekranem Super AMOLED o przekątnej pięciu cali i rozdzielczości 720×1280 pikseli. Satysfakcję klientom miała sprawić także 16-gigabajtowa pamięć wewnętrzna oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Szerokie możliwości dawał także wolny slot na kartę pamięci microSD do 64 GB. Zastosowanym procesorem był Qualcomm MSM8960T Pro o szybkości 1,70 GHz. Aparat fotograficzny smartfona BlackBerry Z30 charakteryzuje się matrycą 8 Mpx i wyróżnia się pięciokrotnym zoomem cyfrowym oraz lampą błyskową.

BlackBerry Z30_2

Bateria litowo-jonowa smartfona ma pojemność 2880 mAh, co przekłada się na nawet 18 godzin rozmów lub 16 dni w trybie czuwania. Telefon nie został przyjęty zbyt dobrze, bowiem okazało się, że fani marki BlackBerry raczej nie preferują urządzeń obsługiwanych za pośrednictwem ekranów dotykowych.

Dowiedz się więcej: http://www.blogplay.pl/2014/04/blackberry-z30-w-play-i-zmiana-cen-na-lepsze/

Comments are closed.