Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Nowy smartfon: BlackBerry Q20

BlackBerry Q20_1

Smartfon BlackBerry Q20 ma być sprzętem, który będzie charakteryzował się bardzo wysoką jakością wykonania, a co za tym idzie wytrzymałością. Dodatkowo ma cechować się atrakcyjnym wyglądem, który nie będzie odbiegał od wyglądu smartfonów topowych marek. Dzięki temu BlackBerry Q20 chce zyskać przychylność użytkowników, którzy na dalszy plan odkładają parametry techniczne i funkcjonalność urządzeń. Warto zwrócić uwagę, że BlackBerry Q20 zostało wyposażone w ekran dotykowy o przekątnej 3,5 cali oraz trackpad, choć do niektórych czynności służą nam także obecne klawisze funkcyjne. Producent deklaruje zastosowanie bardzo pojemnej baterii, natomiast specyfikacja samego urządzenia nadal pozostaje nieznana. Jedyną sprawdzoną informacją jest fakt, iż zastosowanym systemem operacyjnym będzie BlackBerry 10 OS.

BlackBerry Q20_2

Smartfon ma być dedykowany klientom korporacyjnym, a na jego premierę być może przyjdzie poczekać im do końcówki 2014 roku. Kanadyjska firma pragnie, aby firmy ponownie zainteresowały się jej produktami i wdrożyły je w swoich przedsiębiorstwach na większą skalę, jak działo się w przeszłości.

Zobacz: http://www.telepolis.pl/wiadomosci/blackberry-zapowiada-q20-i-niedrogi-model-z3,2,3,30055.html

Comments are closed.