Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

O BlackBerry DTEK60 w kilku słowach

BlackBerry DTEK60 _2

Wciąż w wielu sklepach zainteresowani dostaną smartfon, którym jest BlackBerry DTEK60. Urządzenie to nie jest zbyt popularne, ale warto się nim zainteresować. Uwagę w nim przyciąga przede wszystkim wygląd. Telefon doskonale się prezentuje, jest nowoczesnym i eleganckim modelem. Znana jest również jego specyfikacja techniczna. Ten 5,5-calowy smartfon posiada system operacyjny Android 6.0. Ponadto urządzenie to ma 4-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 820. Pamięć operacyjna danego modelu wynosi dokładnie 4 GB RAM. Pamięć wewnętrzna to 32 GB. Rozdzielczość matrycy wynosi 21 Mpix. Bateria zaś ma pojemność równą 3000 mAh.

BlackBerry DTEK60 _1

Pełną specyfikację tego modelu można znaleźć w Internecie, a przede wszystkim na stronie producenta. Aby powiedzieć coś więcej o danym smartfonie, należałoby najpierw go przetestować. Jednak opinie ma całkiem pozytywne. Wielu użytkowników chwali ten model podkreślając, że jest idealny do wszystkiego – do biurowych zastosowań i przede wszystkim w zakresie prywatnym.

Comments are closed.