Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Oferta BlackBerry w Play

BlackBerry w Play_1

Dla miłośników firmy BlackBerry operator komórkowy, jakim jest Play, posiada w swojej ofercie kilka modeli tego producenta. Od pewnego czasu smartfony BlackBerry produkowane są przez dwie zewnętrzne firmy. Popularność na rynkach zachodnich spada, jest jednak nadal grono użytkowników, którzy nie wyobrażają sobie pracy na smartfonie innym niż BlackBerry. Play wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferuje nadal kilka flagowych modeli znanej Jeżynki. W sklepie internetowym można znaleźć modele takie jak BlackBerry Classic czy BlackBerry KeyOne. Na tę chwilę niestety na zamówione urządzenie przyjdzie nam poczekać kilka dni roboczych. Smartfony można odebrać w jednym z salonów Play lub poczekać na darmową dostawę do domu. Urządzenia można kupić tylko z umową abonamentową. Nie ma możliwości zakupu samego urządzenia. Do wyboru są trzy pakiety Stan Nielimitowany Rodzina, Duet i Solo.

BlackBerry w Play_2

Jeśli zdecydujemy się na zakup na przykład BlackBerry KeyOne w pakiecie Stan Nielimitowany Solo, za urządzenie będziemy musieli zapłacić 349 złotych od razu przy odbiorze oraz przez 24 miesiące faktury na kwotę 140 złotych (kwota promocyjna przy przeniesieniu numeru, dla Klientów Play kwota abonamentu jest wyższa o 10 złotych).

Comments are closed.