Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Opinie na temat Blackberry Z10

Blackberry Z10_1

Smartfon Blackberry Z10 to urządzenie, które pojawiło się na rynku dość dawno. W ostatnim czasie w ogóle producent ten za bardzo nie ma czym się pochwalić. O danym smartfonie mówi się jednak bardzo pozytywnie. Ma co prawda 4,2-calowy ekran, aparat 8 Mpix i 2 GB pamięci RAM, ale urządzenie to mimo wszystko dobrze się prezentuje, co można stwierdzić, właśnie sądząc po tak pozytywnych wypowiedziach użytkowników. Niektórzy twierdzą, że jest to rewelacyjny smartfon z bardzo dobrym wyświetlaczem. Cenią w nim również aparat i system Blackberry 10. Inni mówią, że to świetny telefon dla biznesu. Wyróżnia się dobrą ergonomią, doskonale nadaje się do sprawdzania skrzynki mailowej i wysyłania maili.

Blackberry Z10_2

Kolejną zaletą tego urządzenia jest bardzo wysoka jakość wykonania, a przynajmniej tak twierdzą osoby, które jakiś czas temu zdecydowały się na użytkowanie tego urządzenia. W ogóle stosunek jakości do ceny jest tu bardzo dobry, co przykuwa uwagę sporej liczby ludzi. Telefon tego modelu również dobrze wygląda.

Comments are closed.