Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Parametry BlackBerry Priv

BlackBerry Priv play_2

BlackBerry to nowoczesny telefon wyposażony w doskonałe parametry, dzięki którym urządzenie to można wykorzystać do wielu zastosowań. Telefon pracuje w oparciu o system operacyjny Android, co wpływa na jego funkcjonalność. Posiada aparat fotograficzny z matrycą 18 Mpix oraz duży dotykowy wyświetlacz 5,4 cala. To solidne urządzenie, w którym zastosowano klawiaturę QWERTY. Zapewne między innymi dlatego jest tak ciekawy i przyciąga uwagę coraz większej liczby klientów. Obecnie można go nabyć w salonach Play i w sklepie internetowym tego samego operatora. Tylko pytanie, czy warto? Zdania są podzielone, ale ogólnie telefon wydaje się całkiem w porządku. Bez wątpienia warto zwrócić na niego uwagę, a czy jest sens go kupić, trzeba już ocenić samodzielnie.

BlackBerry Priv play_1

Jedno jest natomiast pewne, wielu osobom się podoba. Wpływ na to ma wygląd, specyfikacja, a także inne szczegóły, na które trzeba zwrócić uwagę. Telefon należy poddać intensywnej analizie, bo tylko wtedy będzie można podjąć decyzję w danej sprawie. Aktualnie w Play można go kupić za bardzo przystępne pieniądze.

Comments are closed.