Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Podstawowe informacje o BlackBerry Z10

BlackBerry Z10_3

Zastanawiając się nad zakupem telefonu BlackBerry Z10 należałoby wziąć pod uwagę jego parametry techniczne, które w znacznym stopniu mogą ułatwić nam podjęcie decyzji. Ów produkt marki BlackBerry wyróżnia się przede wszystkim bardzo dobrymi danymi technicznymi, do których zmierzamy.

Procesor TI OMAP4470 o częstotliwości 1,5 GHz oraz pamięć RAM o wielkości 2 GB powinien pozwolić na komfortową pracę z wieloma aplikacjami przy wykonywaniu nawet skomplikowanych czynności na naszym smartfonie. Telefon wyposażony jest w 16-gigabajtową pamięć wewnętrzną. Litowo-jonowa bateria, która ma pojemność 1800 mAh powinna spełnić oczekiwania wszystkich użytkowników i dać możliwość dziesięciu godzin nieustannych rozmów (kliknij tutaj, a poznasz szczegółowe dane techniczne).

BlackBerry Z10_4

BlackBerry Z10 pracuje na systemie operacyjnym BlackBerry 10. Nieźle spisuje się w nim aparat fotograficzny o matrycy 8 Mpx, który wykonuje fotki w rozdzielczości 3264×2448 px i dysponuje pięciokrotnym cyfrowym zoomem. Drugi aparat fotograficzny zastosowany w tym modelu ma 2 Mpx i umożliwia trzykrotne przybliżenie w formie cyfrowej.

 

Comments are closed.