Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Polecany telefon BlackBerry P’9981

BlackBerry P’9981_3

Bardzo ciekawym modelem telefonu, który mógłby spełnić Twoje oczekiwania jest BlackBerry P’9981, który po raz pierwszy na rynku zadebiutował w ostatnim kwartale 2011 roku. Telefon mogący pracować w czterech standardach GSM oraz dwóch standardach UMTS. Telefon ma klasyczny wygląd, dysponuje kilkoma przyciskami oraz ekranem dotykowym o przekątnej 2,8 cala za pomocą którego możemy obsługiwać telefon.

Telefon charakteryzuje się całkiem sporą wagą, a mianowicie 155 gramami. Kolorowy wyświetlacz TFT ma 16 milionów kolorów, a litowo-jonowa bateria pozwala na od 5,5 do 6,5 godziny rozmów w zależności od technologii 2G lub 3G. BlackBerry P’9981 dysponuje wbudowaną pamięcią o powierzchni 8 gigabajtów, a także pamięcią RAM 768 MB.

BlackBerry P’9981_4

 

Z operacjami, które podejmujemy radzi sobie system BlackBerry 7 OS, a nad obsługą telefonu czuwa także procesor Qualcomm MSM8655 o taktowaniu 1,2 GHz. Smartfon posiada całkiem niezłej klasy aparat o matrycy 5 Mpx i czterokrotnym zoomie cyfrowym, a także charakteryzuje się modułem GPS.

Comments are closed.