Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Popularność firmy BlackBerry słabnie

Popularność firmy BlackBerry_1

Firma BlackBerry specjalizuje się w produkcji telefonów. Jeszcze do niedawna była naprawdę bardzo znana. Jej urządzenia pojawiały się w salonach najpopularniejszych operatorów komórkowych. Teraz, choć jeszcze są dostępne, nie cieszą się już tak dużym zainteresowaniem. Wygląda więc na to, że popularność danej marki słabnie. Co prawda połączenie klawiatury typu QWERTY i dotykowego ekranu jest ciekawym rozwiązaniem i to w sumie mogłoby w zbudzać zainteresowanie, ale dziś najwyraźniej ceni się zupełnie inne właściwości tych oto urządzeń. Obecnie użytkownicy stawiają przede wszystkim na jak największy wyświetlacz.

Popularność firmy BlackBerry_2

Dlatego być może produkty marki BlackBerry powoli odchodzą w zapomnienie. Należy jednak podkreślić, że firma ta planuje jeszcze się rozwinąć. Ma pewne zamiary co do zmian w nowych smartfonach, ale jak na ten moment zmian tych nie widać. Dlatego trudno powiedzieć, co będzie dalej. Pozostaje więc tylko uważnie obserwować działania tegoż producenta i oczekiwać czegoś nowego. A co to będzie, czas pokaże.

Comments are closed.