Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Popularny BlackBerry Bold 9700.

BlackBerry Bold_9700

Poprzednik modelu 9900 cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Cała seria Bold to bardzo lubiane i cenione modele telefonów. Mają wygodną klawiaturę, są bardzo eleganckie, wydajne i solidnie wykonane. Telefon BlackBerry Bold 9700 był kiedyś jednym z najlepszych telefonów do pracy i do rozrywki. A i dziś nie można powiedzieć, by był złym urządzeniem.

W odróżnieniu od poprzednika, czyli 9000 Bold ma mniejszy ekran. Przekątna ekranu to 2.44 cale, u jego poprzednika było to 2,6. Na szczęście w nowszym Bold 9900 przywrócono duży ekran. Wyświetlacz jak na urządzenie z klawiaturą fizyczną i tak nie jest mały, ale poprzedni model przyzwyczaił użytkowników do większego. Rozdzielczość ekranu to 480×360 px. Nie jest to ekran dotykowy, ale to akurat niektórym osobom może odpowiadać.

BlackBerry Bold 9700

Pozostałe cechy charakterystyczne BlackBerry Bold 9700 to procesor 624 MHz, RAM 256 MB, możliwość zwiększenia wbudowanej pamięci o 16 GB, aparat 3,2 Mpix z możliwością nagrywania filmów. Jeśli ktoś szuka solidnego, funkcjonalnego i niezawodnego telefonu do zastosowań biznesowych, to Bold 9700 jest dobrą propozycją. Warto jednak pamiętać, że podobnie jak inne modele BlackBerry wymaga wykupienia usługi BIS, gdyż dopiero wtedy w pełni ujawnia swój potencjał.

 

Comments are closed.