Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Pożegnalny smartfon od BlackBerry

Mercury_2

Jak mówi pewne piękne przysłowie, wszystko, co dobre musi się kiedyś skończyć. Podobnie ma się sytuacja na rynku telefonów  komórkowych, gdzie na początku 2017 roku firma BlackBerry ogłosiła, że ich najnowszy telefon – Mercury – będzie ostatnim smartfonem wykonanym przez tę firmę. Wszyscy ci, którzy pamiętają piękne początki zaawansowanych urządzeń mobilnych, przyjęli tę informację z pewną dozą smutku, ale i zrozumieniem. Na każdym rynku zachodzą zmiany i nie ma dziedziny, w której ktoś jest najlepszy od zawsze i na zawsze. Przemijanie jest jedną z cech charakterystycznych naszego świata, dlatego pozostaje się jedynie cieszyć, że możemy żyć w czasach, w których firma BlackBerry jeszcze swoje telefony produkuje.

Mercury_1

Aby złożyć hołd tej firmie, można by było po prostu zakupić, ostatni telefon wykonywany w całości przez to legendarne przedsiębiorstwo, które w dużej mierze przyczyniło się do tego, jak teraz wygląda rynek smartfonów, pracujących pod różnorodnymi systemami operacyjnymi, np. Android, czy IOS.

 

Comments are closed.