Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Prosty 2,8-calowy smartfon BlackBerry Bold 9900

BlackBerry Bold 9900_2

Bardzo wielu klientów miało już styczność ze smartfonem BlackBerry Bold 9900, który znajdował lub nadal znajduje się w ofercie wielu operatorów komórkowych. To flagowy smartfon kanadyjskiej firmy sprzed kilku lat, który był w pewnym momencie najcieńszym telefonem od BlackBerry o grubości 10,5 mm. Telefon korzysta z procesora o szybkości 1,20 GHz, a także oferuje użytkownikowi możliwość wykonywania zdjęć aparatem 5 Mpx i nagrywania filmów w jakości HD 720p. Dzięki obsłudze technologii NFC smartfon BlackBerry Bold 9900 może zostać bezproblemowo sparowany z dowolnym innym urządzeniem, do których grona zaliczają się między innymi liczne zestawy słuchawkowe.

BlackBerry Bold 9900_1

Łatwo zauważyć, iż obecność fizycznej klawiatury QWERTY oraz skupienie się na wygodnej obsłudze poczty elektronicznej może powodować, że telefon przypadnie do gustu przede wszystkim biznesmenom. Telefon nie wymaga zbyt wiele energii, co sprawia, iż wykorzystano w nim akumulator o pojemności 1230 mAh.

Comments are closed.