Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Recenzja telefonu BlackBerry 9500 Storm

BlackBerry 9500 Storm_1

O tym, czy warto kupić konkretny telefon bardzo często nie decydują wyłącznie parametry techniczne, ale także wygoda użytkowania danego modelu. Tak jest w wypadku BlackBerry 9500 Storm, który nie wyróżnia się danymi sprzętowymi w porównaniu z innymi telefonami, aczkolwiek jest dość często wybieranym telefonem przez użytkowników. Telefon będziemy obsługiwali za pomocą ekranu dotykowego, którego przekątna wynosi 3,25 cala. Warty uwagi jest fakt, iż reakcja na dotyk stoi na najwyższym poziomie. W telefonie zastosowano baterię o pojemności 1400 mAh, która powinna pozwolić na 5,5 godziny rozmów lub 15 dni czuwania.

BlackBerry 9500 Storm_2

Do dyspozycji użytkownika producent przewidział 1 GB pamięci wewnętrznej, a także możliwość jej zwiększenia dzięki zastosowaniu karty zewnętrznej. W tym modelu zegar procesora taktuje na częstotliwości 624 MHz, co absolutnie gwarantuje komfortową pracę. Ponadto telefon wyposażono w aparat fotograficzny o matrycy 3,2 Mpx z zoomem cyfrowym oraz lampą błyskową. BlackBerry 9500 Storm to dobra propozycja dla osób, które oczekują od telefonu przede wszystkim niezawodności.

Poznaj inne modele BlackBerry.

Comments are closed.