Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Smartfon BlackBerry do pisania książek

BlackBerry do pisania książek_1

Firma BlackBerry wprowadza na rynek bardzo funkcjonalne smartfony, które posiadają nie tylko ekran dotykowy, ale również klawiaturę Qwerty. W jakim celu to robi trudno stwierdzić, ale pomysł okazuje się bardzo dobry, a funkcja ta jest na pewno praktyczna. Klawiatura jest na tyle wygodna, iż umożliwia wręcz pisanie książek. To angielski dziennikarz Geordie Greig, który nie miał za wiele czasu na to, by przysiąść do komputera, właśnie za pomocą tego nowoczesnego smartfonu napisał jedną ze swoich książek. Tym samym udowodnił, że jest to naprawdę możliwe. Jego śladami podążyli też inni pisarze, którzy podobnie posługując się tak pomysłowo wykonanym smartfonem, mogli tworzyć swoje dzieła w dowolnym miejscu o dowolnej porze.

BlackBerry do pisania książek_2

Zapewne za sprawą tak wygodnej klawiatury, smartfon ten zyskał dużą popularność. Poza naprawdę przydatnymi funkcjami i doskonałą budową, wyróżnia się też oryginalnym designem, który wpływa na ogólną atrakcyjność tego modelu. Urządzenie BlackBerry wciąż zdobywa nowych użytkowników, a sama marka zyskuje na coraz lepszym uznaniu.

Smartfon zakupisz u operatora Play: kliknij po szczegóły.

 

 

Comments are closed.