Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Smartfon z klawiaturą QWERTY

BlackBerry Curve 9360_3

Zastanawiając się nad wyborem nowego smartfona, który będzie dysponował klawiaturą QWERTY może zostać BlackBerry Curve 9360, który jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które piszą dużo smsów i komunikują się za pośrednictwem telefonu i portali społecznościowych. Klawiatura QWERTY może okazać się także przydatna do zapisywania prostych notatek.

W telefonie znajduje się bateria o dość niewielkiej pojemności, bowiem wynosi ona zaledwie 1000 mAh, co daje możliwość niecałych sześciu godzin nieprzerwalnych rozmów w technologii 2G. Czas czuwania w przypadku tej baterii może wynieść maksymalnie 14,5 dnia, choć nie od dziś wiadomo, iż to wartość właściwie nieosiągalna. Prosty wygląd telefonu i łatwa obsługa były jego niewątpliwym plusem.

BlackBerry Curve 9360_4

BlackBerry Curve 9360 ma procesor o częstotliwości taktowania 800 MHz, który warunkował komfortowe wykonywanie podstawowych operacji na telefonie. Jeśli chodzi o funkcje telefonu to jest on wyposażony między innymi w radio, obsługę MP3, a także umożliwia połączenie się z Internetem za pomocą sieci Wi-Fi.

Comments are closed.