Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Sprawdź BlackBerry Passport w ofercie Play!

BlackBerry Passport_1

W Polsce w sieci telefonii komórkowej Play w jako pierwszej znalazł się najnowszy, kwadratowy smartfon BlackBerry Passport. Jego interesujący wygląd niewątpliwie przyciąga uwagę potencjalnych kupujących, którzy chcieliby otrzymać telefon cechujący się m.in. wysoką jakością wykonania oraz elegancją. W telefonie BlackBerry Passport nie rozczarowuje 4,5-calowy ekran dotykowy korzystający z wysokiej rozdzielczości 1440×1440 pikseli. Dużym atutem telefony jest 4-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 801 o częstotliwości taktowania 2,20 GHz, którego nieodłącznym elementem jest układ grafiki Adreno 330.

BlackBerry Passport_2

Całość uzupełnia 32 GB pamięci wbudowanej, z której do dyspozycji użytkownika pozostaje 2/3, czyli blisko 24%. W BlackBerry Passport spotkamy się z 3 GB RAM-u. Bardzo pozytywne recenzje zbiera także system operacyjny, na którym został oparty BlackBerry Passport, czyli OS 10.3. Wysoką jakość zapewnia także 13-megapikselowy aparat z optyczną stabilizacją obrazu. Oczekiwaniom użytkowników potrafi sprostać także akumulator o pojemności 3450 mAh.

Comments are closed.