Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Unikalny telefon – BlackBerry Porsche Design P9981

BlackBerry Porsche Design P9981_2

Bardzo wygodnym telefonem, którego producentem jest BlackBerry to Porsche Design P9981. To stylizowany na dość nowoczesny telefon, który wyposażony został w baterię litowo-jonową umożliwiającą około 5 godzin rozmów lub od 8 do 13 dni czuwania. Kolorowy wyświetlacz TFT pozwala na cieszenie się 16 milionami kolorów na ekranie o przekątnej 2,8 cala.

Na uwagę zasługuje także spora pamięć wewnętrzna, która wynosi 8 gigabajtów. Wszystkie operacje będziemy wykonywali za pośrednictwem systemu operacyjnego BlackBerry 7 OS. Uwagę przykuwa dobra konfiguracja sprzętowa telefonu BlackBerry Porsche Design, ponieważ na jego pokładzie znalazło się miejsce dla 768 MB pamięci RAM oraz wydajnego procesora Qualcomm o szybkości 1,20 GHz.

BlackBerry Porsche Design P9981_1

Telefon BlackBerry Porsche Design P9981 obsługuje format MP3, a także inne popularne formaty dźwiękowe tj. AAC, AAC+, OGG, AMR oraz FLAC. Aparat fotograficzny pozwala na wykonywanie prostych zdjęć oraz nagrywanie wideo w rozdzielczości 1280×720 pikseli (dowiedz się więcej o BlackBerry). Pamięć wewnętrzną zwiększymy dzięki slotowi kart pamięci, aczkolwiek niewielkie możliwości multimedialne telefonu raczej do tego nie zachęcają.

Comments are closed.