Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Wszystko, co musisz wiedzieć o BlackBerry KeyOne

BlackBerry KeyOne_1

W ubiegłym roku do sprzedaży trafił model KeyOne, który został już wyprodukowany przez chińską firmę TCL. Chińczycy w 2016 roku nabyli licencję do produkcji smartfonów pod marką BlackBerry. Obawiano się zmian w wyglądzie nowego modelu lub całkowitego odejścia od tego co do tej pory oferowały smartfony BlackBerry. Nic jednak bardziej mylnego. Chińczycy postawili na kontynuowanie wieloletniej tradycji i ten model doskonale to potwierdza. Przede wszystkim KeyOne został wyposażony w fizyczną klawiaturę QWERTY. Poza tym smartfon został wyposażony w 4,5 calowy ekran dotykowy z matrycą IPS, dzięki której wyświetlane obrazy są wysokiej jakości i rozdzielczości. Niestety ale wymiary ekranu i telefonu spowodują, że filmy czy teledyski wyświetlane będą na niewielkiej części ekranu.

BlackBerry KeyOne_2

W porównaniu do ekranów obecnie produkowanych smartfonów może mieć to negatywny wpływ na ostateczną decyzję zakupową. Poza tym KeyOne posiada naprawdę dobrą specyfikację techniczną i trzeba przyznać, że Chińczycy dopracowali ten model doskonale. Smartfon jest dostępny obecnie w sieci Play i chociaż jego cena nie należy do najniższych (2469 złotych), to model ten na pewno zyska swoich zwolenników.

Comments are closed.