Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Wyłącznie dotykowy BlackBerry Curve 9380

BlackBerry Curve 9380_3

Wybór telefonu to dla wszystkich trudna sprawa, ponieważ w kręgu zainteresowań zazwyczaj pozostaje bardzo dużo modeli, które wydają się bardzo podobne pod względem wyglądu i właśnie dlatego powinniśmy skupić się na jego danych technicznych.

W przypadku BlackBerry Curve 9380 należy zaznaczyć, iż to jeden z nielicznych produktów tej firmy, który jest w stu procentach dotykowym smartfonem, bowiem nie zdecydowano się na zastosowanie w nim klawiatury, a jedyną jej formą są cztery przyciski umieszczone pod ekranem dotykowym. Telefon ma procesor o częstotliwości taktowania 800 MHz, a także pamięć RAM, której wielkość producent dostosował do możliwości procesora i wynosi ona 512 MB.

BlackBerry Curve 9380_4

Litowo-jonowa bateria pozwala na około pięć i pół godziny rozmów niezależnie od technologii 2G lub 3G. Telefon BlackBerry Curve 9380 spełnia podstawowe wymagania, które mógłby mieć wobec niego potencjalny użytkownik. Obsługuje mp3, javę, a także pozwala wykonywać zdjęcia pięciomegapikselowym aparatem. Skorzystamy zarówno z czytnika RSS, jak i klienta poczty.

Więcej o tym i innych telefonach BlackBerry dowiesz się na  -  http://smartfony.play.pl/blackberry/2012/play-powiekszy-portfolio-smartfonow-blackberry-o-nowy-model-curve/#

Comments are closed.