Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Zakup telefonu BlackBerry 8530 Curve

BlackBerry 8530 Curve_1

BlackBerry 8530 Curve to propozycja, która z uwagi na same dane techniczne nie może być skierowana do użytkowników z Polski. Telefon nie obsługuje zarówno standardu GSM, jak i UMTS. Uwzględnia on tylko możliwość działania w czterech standardach CDMA, które nie są zupełnie użytkowane w Polsce. Ponadto telefon wyposażono w kolorowy wyświetlacz TFT z przekątną 2,46 cala. Bateria 1150 mAh pozwala na 4,5 godziny rozmów lub maksymalnie dziesięć dni czuwania. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym BlackBerry OS 5.0, które oparte jest na procesorze o zegarze 528 MHz. Telefon obsługuje WiFi i posiada przydatny dla wielu moduł GPS.

BlackBerry 8530 Curve_2

Dla niektórych dysfunkcją może okazać się brak czytnika RSS, ale to już typowo biznesowe funkcje. BlackBerry 8530 Curve wykonuje zdjęcia aparatem o matrycy 2 Mpx, który dysponuje pięciokrotnym cyfrowym zoomem. Do istotnych funkcji należy zaliczyć obsługę Bluetootha oraz uruchamianie plików w formacie MP3. Użytkownicy ceną BlackBerry 8530 Curve także za wygodną klawiaturę oraz możliwość uruchamiania plików formacie DOC.

Comments are closed.