Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Znikające wiadomości trafią do telefonów BlackBerry

Timed Message_1

Ze znikającymi wiadomościami tekstowymi będą mogli mieć do czynienia posiadacze najnowszych telefonów BlackBerry, bowiem kanadyjska firma zdecydowała się wprowadzić właśnie taką funkcjonalność do swoich urządzeń. Zarząd BlackBerry całkiem niedawno zapowiedział, iż firma postara się włączyć do ostrej konkurencji i walki o klienta. Firma ma świadomość, że chcąc osiągnąć cel musi przyciągnąć klientów atrakcyjną funkcjonalnością oferowanych urządzeń. Obecnie znikające po określonym czasie przez wysyłającego wiadomości tekstowe są testowane przez BlackBerry. Nie da się ukryć, że to mocno zapożyczone rozwiązanie, które zyskało popularność dzięki aplikacji Snapchat.

Timed Message_2

Nowa funkcjonalność BlackBerry ma nosić nazwę Timed Message. Wystarczy napisać wiadomość, ustawić czas jej wyświetlania, a następnie wysłać. Pojawił się nawet filmik obrazujący, w jaki sposób miałoby działać to rozwiązanie. Kanadyjski producent określił je jako te, które pozwoli nam zachować bardzo wysoki stopień prywatności.

Comments are closed.